Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Граница Коли симпатична миленичиња куче пејзаж животни DIY 5D дијамантски комплети за сликање DIY уметности занает за домашен декор роденденски подароци

Граница Коли симпатична миленичиња куче пејзаж животни DIY 5D дијамантски комплети за сликање DIY уметности занает за домашен

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Прајте соодветна количина на дијамантско лепило на пенкалото. Сјае во светлината, е најпопуларната декорација на DIY. Да ја завршите сами! Ние ќе се вратиме на 15% до 30% дијаманти за секоја боја за да се осигурате дека можете да ја завршите целата слика.? 【Големина на платно】 ☛ ☛ 40x50cm / 16 x 20 инчи. Комплет за сликање со дијаманти е најпопуларната декорација Овој комплет за боење на вкрстениот бод е совршен за украсување на вашата дневна соба, спална соба и други места. Нашата боја за сликање со дијаманти по броеви не вклучува рамки. Комплетите за везови на Diamond Arts ќе бидат прекрасни подароци за семејството, пријателите и многу повеќе. Комплетите за везови на Diamond Arts ќе бидат прекрасни подароци за семејството, пријателите и многу повеќе. ? 【Додадете радост во животот】 DIY Gem Painting може да ја подобри практичната способност, да го намали стресот и да ги олесни емоциите, да доживеете чувство на достигнување, да ја зајакнете самодовербата и да култивирате трпеливост, погодно за возрасни, постари лица и деца. Забележете дека целосното сликарство со дијаманти не ја вклучува рамката. Комплет за сликање со дијаманти е најпопуларната декорација Овој комплет за боење на вкрстениот бод е совршен за украсување на вашата дневна соба, спална соба и други места. Комплетот за сликање на дијаманти DIY 5 D користи нова генерација на тркалезни дијаманти од смола, со светли бои и положување, правејќи ги дијамантските слики по сјајни и живописни, лесно привлекувајќи ја светлината и привлекувајќи го вашето внимание да го исполнат вашето омилено хоби, оставете го вашиот ум да талка и почувствувајте го Стресот само се стопи додека сликате со дијаманти. ? Service Услуга по продажбата】 Ние сме производител на над 3 години-ги гарантираме нашите производи против дефекти во материјали и производство на занает за цел живот на производите.

Кон својствата

Производи во категоријата