Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Грант 2 ПАРЧИЊА Заштитна Чизма За Шише Со Вода Компатибилна Со Авантурата на Стенли Калење 30оз, Анти-Лизгачка Силиконска Чизма За Гаснење стенли 40 оз, Додатоци За Ши

Грант 2 ПАРЧИЊА Заштитна Чизма За Шише Со Вода Компатибилна Со Авантурата на Стенли Калење 30оз, Анти-Лизгачка Силиконска Чизма

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

●ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ● Нашата чизма за чашата стенли е изработена од силикон за храна, флексибилна и еластична, може цврсто да одговара на вашата гимнастика. ●ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : ако НЕ сте ЦЕЛОСНО ЗАДОВОЛНИ со нашиот производ, ќе добиете 100% ЦЕЛОСНО ВРАЌАЊЕ на СРЕДСТВАТА. €ПРИЛАГОДЕТЕ ГО ВАШЕТО ШИШЕ€ 7 различни бои помага да го прилагодите вашиот шарен изглед со вистинската големина и вашите уникатни тамблери во боја. Може да собере други тамблери со основен дијаметар од 2,75 инчи до 3 инчи. Совршен за пешачење, кампување, јога и активности на отворено. Пробајте и заштитете ги вашите тамблери. Еднократно и лесно се чисти.

Кон својствата

Производи во категоријата