Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ГРХОЗА Смола Буци Прстени Акрилна Смола Прстени Широк Дебела Купола Зглобот Прст Редење Заеднички Прстен Ретро Акрилик Транспарентен Гроздобер Пластична Смола П?

ГРХОЗА Смола Буци Прстени Акрилна Смола Прстени Широк Дебела Купола Зглобот Прст Редење Заеднички Прстен Ретро Акрилик Транспарентен

DEN 207.84
 

Производот е достапен
Достапност

Висококвалитетен Материјал : Овие ретро буци прстени се изработени од смола и акрилик со врвен квалитет, секој прстен е внимателно полиран и обработен. Издржлив, мазен, удобен, лесен. Трендовски прстени : Шарените акрилни прстени се во различни бои и стилови,вклучувајќи буци пластични прстени,шарени прстени од смола. Прстените на зглобовите ќе ве натераат да се издвоите од толпата и да добиете многу комплименти. Мути-Прстен Големина : Редење Смола Прстен сетови е помеѓу околу 6 и 13 и тоа може да одговара на секој прст. Можете да го носите индивидуално или заедно. Ве молиме обрнете внимание на големината пред да нарачате за да бидете сигурни дека овие буци прстени ќе ви одговараат добро. Совршени Подароци : Совршен подарок за вашиот љубовник, пријатели, девојка, ќерка, мајка, сопруга итн. Или може да се користи како посебен подарок За Денот На Мајките, Роденденот, Свадбата, Одморот, Годишнините, Денот на Вљубените или Божиќ. Пакет : y2k прстени спакувани со симпатична кадифена торбичка.

Кон својствата

Производи во категоријата