Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Гримџек #23 ВФ; Прв стрип

Гримџек 23 ВФ; Прв стрип

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Напишано Од Џон Острандер, Фил фољо. Илустрирано Од Том Сатон, Фил фољо. Предмет : Гримџек #23 Издавач : Прв Насловен Уметник : Том Сатон Писател : Џон Острандер, Фил Фољо Уметник : Том Сатон, Фил Фољо Приказни : Демонска Крв, Дел 1; Сакај Ме Нежен, Сакај Ме Роса Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Кон својствата

Производи во категоријата