Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Гринфилд Парк, разгледница во Yorkујорк

Гринфилд Парк, разгледница во Yorkујорк

DEN 175.84
 

Производот е достапен
Достапност

Одделение 1 - Состојба на нане Овие разгледници имаат совршени или скоро совршени агли и рабови. Може да има многу набори во картички. Одделение 1. Сите картички се цени според состојбата на прегледот, локацијата и квалитетот. Овие разгледници сè уште се во убава состојба. Одделение 2 - Во близина на разгледниците на состојбата на нане од оваа оценка имаат лесен агол и/или абење на работ. Разгледниците од ова одделение може да бидат користени или неискористени по пошта и може да имаат пишување на фронт и/или назад.

Кон својствата

Производи во категоријата