Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Гросмими

Гросмими

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

2 ИЗЛИВИ : Изливот се препорачува за + 4 месеци бебиња кои рано започнуваат со храна за бебиња. МЕК СИЛИКОН : изработен е и од силициум за хранење брадавици од шишиња. Бебињата ќе бидат лесни за употреба без отфрлање. УПОТРЕБА : може да се користи со било која големина или тип на Гросмими чаши или шишиња. БПА СЛОБОДЕН : Медицински одделение силиконот нема БПА, фталати, или други токсики. КОМПАТИБИЛЕН : може да се користи со други шишиња за хранење со широк врат.

Кон својствата

Производи во категоријата