Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
GT104 Г -дин Семоќниот клипови со широк 20мм, GSI Creos

GT104 Г -дин Семоќниот клипови со широк 20мм, GSI Creos

DEN 400.16
 

Производот е достапен
Достапност

20 клипови по торба. Користете за да кликнете делови додека сликате. Широк тип. 20 клипови по торба. Користете за да кликнете делови додека сликате. Широк тип. Широки клипови доаѓаат во серијалот на г. Врвот на клипот е ширина од 20 мм што може цврсто да фати делови. Можете креативно да користите со други серии на г. Алмијти.

Кон својствата

Производи во категоријата