Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Гудмоел 75мм 1/24 Антички женски воин и демонски смола Војник Модел / Неисправен и необоен минијатурен комплет / TW-7349

Гудмоел 75мм 1/24 Антички женски воин и демонски смола Војник Модел / Неисправен и необоен минијатурен комплет / TW-7349

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Овој материјал е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување и средна цврстина. Сликата прикажана во врската е повикување на готовиот производ, кој се продава како необоени и неограничени делови од смола. Needе треба да ги соберете овие делови од смола заедно и да ги насликате со алатка. (Алатките и бојата треба да донесат свои). Не грижете се дали деловите од смола се свиткаат или деформираат за време на испорака, можете да ги вратите во нивната оригинална форма со тоа што ќе ги ставите во топла вода неколку секунди (или со употреба на вентилатор на топол воздух) сè додека не омекнат. Ако не разбирате ништо пред да го набавите или по приемот на пакетот, ве молиме испратете ни е -пошта и ние ќе одговориме брзо во рок од 12 часа!. Материјал : Resincale : 1/2 24 Color : Primary Colorlender : Unisexapplicable Age : 14 години и Above Teme : Филмови и ТВСУБЕКТ : Воен воен стил : Статикформ : Неисправен и непрекинат : Треба да се соберат сами по себе :

Кон својствата

Производи во категоријата