Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Гумен лист, Витон, ширина на гума 36 во, гума должина 12 во, гума дебелина 3/16 во, црна, 70а

Гумен лист, Витон, ширина на гума 36 во, гума должина 12 во, гума дебелина 3/16 во, црна, 70а

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Се спротивставува на горива, масла, растворувачи и хемикалии. Повеќенаменски : Нашиот Витон има одлична отпорност на пламен, отпорност на нафта, отпорност на растворувач и стареење на времето. Разновидни апликации : Витон има одлична хемиска отпорност и својства на издолжување.

Кон својствата

Производи во категоријата