Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Gutermann No 30 Sulky Rayon Machine Thraidery Thread 150m 1061 - секој

Gutermann No 30 Sulky Rayon Machine Thraidery Thread 150m 1061 - секој

DEN 45.28
 

Производот е достапен
Достапност

Бренд : Гутерман. Количина : секоја. Боја : 1061. Состав : 100% рајон. Инструкции за перење : што се перат на 95 степени. Бренд : Гутерман. Количина : секоја. Боја : 1061. Состав : 100% рајон. Инструкции за перење : што се перат на 95 степени. Gutermann No 30 Sulky Rayon Machine Threadery Thread 150m 1061 - Бренд за информации за секој производ : Гутерман Количина : Секоја боја : 1061 Состав : 100% Упатства за перење на рајон : Изработка на должина на 95 степени : 150 метри.

Кон својствата

Производи во категоријата