Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Хаха Црна Сива Боб Перика Човечка Коса Директно Кратка Боб Перика 13х4 HD Чипка Фронтална Боб Перика Претходно Изветвени Изветвени Јазли Чипка Предна Тапа Исечена Бо

Хаха Црна Сива Боб Перика Човечка Коса Директно Кратка Боб Перика 13х4 HD Чипка Фронтална Боб Перика Претходно Изветвени Изветвени

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

?①Материјал За Коса 100% Темно Сива Човечка Коса Чипка Предни Боб Перики За Црни Жени,Необработена Бразилска Девица Реми Перика За Коса,Без Заплеткување, Без Пролевање, Без Мирис. ?€Темно Сива Боб Перики Q Зеленикаво Сива Боб Перика Човечка Коса Чипка Напред Свилен Директно Тапи Намалување Боб Перика Обоени, може Да Биде Завиткан ,Обоени, Изветвена И Рамен Пегла Како Своја Коса. ?●Совршен Простор За Разделба ● Бесплатни Предни Перики Од Чипка 13х4 Усвојуваат Hd Проѕирна Чипка, Направете Кој Било Дел Како Што Сакате, Претходно Искубена Линија На Коса со Лесно Изветвени Јазли, Ви Ја Дава Најприродната Линија на Косата. ?●Предност На косата ● 150% Густина Боб Перика Вреди Да Се Има!Целосен Крај И Густ, Мек И Свилен, Шармантен и Посебен.Супер Мека И Жива, Дурал И Здрава. ?●Капаче За перика ● Просечна Големина На Капачето (обем Од 22,5 Инчи) со 3 Чешли и 2 Прилагодливи Ремени,Што може Да ја Направи Перика Универзална-Флексибилна и Удобна.

Кон својствата

Производи во категоријата