Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ХАЛИЛИ Додатоци За Нокти Уметност За Нокти Рачна Перница Со Подлога Држач За Потпирач За Рака Одмор За Раце Фланелен Салон За Перење Држач За Потпирач За Раце Додат

ХАЛИЛИ Додатоци За Нокти Уметност За Нокти Рачна Перница Со Подлога Држач За Потпирач За Рака Одмор За Раце Фланелен Салон За

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Уметност За нокти рачна Перница одвојлив дизајн, можете да го измиете капакот на перницата и внатрешниот сунѓер одделно. Уметност За нокти Рачна Перница Компактна и мала тежина перница, лесна за употреба, се што треба да направите е да ги ставите рацете директно на перницата. Ноктите Уметност рака перница фланелет и сунѓер материјал со висока еластичност обезбедува удобност за третман на ноктите и нокти. Професионален производ За уметност На Нокти, погоден за салон за нокти, уметничко училиште за нокти, колеџ, трговија на големо, уметник за нокти и лична или домашна употреба итн. Ноктите Уметност Рака Перница Моден стил, лесен за употреба и удобно. Капакот на крпата е отстранлив и се пере, многу удобен. Опис Ноктите Уметност Рака Перница Перница Перница Ноктите Рака Пешкир Алатка Потпирач За Раце Алатки За Маникир Карактеристики-Боја : Розова.- Големина : 30х12х6см-Материјал : Фланелет. Пакет, Вклучувајќи 1 x Nail Уметност Рака Перница.

Кон својствата

Производи во категоријата