Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Халукака Кубански Синџир За Врски За Мажи Ѓердан и Нараквица, Леден Ланец Од Злато Од 13 ММ Мајами 18к Вистински Позлатен Ѓердан Од Чокер, Лабораториски Комплет Со Ди?

Халукака Кубански Синџир За Врски За Мажи Ѓердан и Нараквица, Леден Ланец Од Злато Од 13 ММ Мајами 18к Вистински Позлатен Ѓердан

DEN 159.84
 

Производот е достапен
Достапност

Испрати го!. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Имаме сопствен бренд, а ИСТО ТАКА И ОЕМ за некои луксузни брендови. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Испрати го!. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. 72 ЧАСА ПРОФЕСИОНАЛНА РАЧНО ИЗРАБОТЕНА-По повеќе од 160 процеси како што се резба, отпуштање на висока температура и поставување дијаманти,на Секој Производ му требаат 72 часа за да го заврши постар занаетчија за накит со повеќе од 20 години искуство. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Ние инсистираме дека сите наши производи се чисто рачно изработени, рачно изработен процес со голема тешкотија, осигурувајќи дека нашите производи можат да бидат скапоцени и блескави подароци за секого. Имајќи свои фабрики со седиште Во Источна Азија, што им овозможува на сите да уживаат во нашиот оригинален дизајн накит со висок квалитет по разумна цена. € 3 СТАНДАРДИ ЗА ДОБАР ЗЛАТЕН СИНЏИР-Дебело Злато(4 Пати+ Вистинско Позлатено), Про Слушалки Дијаманти (Рачно Изработени од 15 години+ искуство занаетчии наместо машински лепак), Разумна Цена(плаќаат само за самиот производ).

Кон својствата

Производи во категоријата