Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Хамилтон Бич 12 Чаша Компактен Програмабилен Апарат За Кафе Капе Со Буросиликатна Стаклена Карафа Без Капе, 2-Часовно Автоматско Исклучување, Дизајн За Заштеда На П?

Хамилтон Бич 12 Чаша Компактен Програмабилен Апарат За Кафе Капе Со Буросиликатна Стаклена Карафа Без Капе, 2-Часовно Автоматско

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Хамилтон Бич 12 Чаша Компактен Програмабилен Апарат За Кафе е производител на кафе со голем капацитет сместен во мал компактен дизајн преполн со карактеристики. КОМПАКТЕН ДИЗАЈН ЗА ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР СЕ ВКЛОПУВА ПОД КАБИНЕТИ-програмабилниот компактен дизајн на апаратот за кафе лесно се вклопува под кујнските ормари и е совршен за помали кујни или за оптимизирање на просторот на работната површина во секоја кујна. 2-ЧАСОВНО АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ : кафематот хамилтон бич автоматски се исклучува по 2 часа за мир на умот. Тие се исто така едноставни за користење Со Лесно програмирање На Допир. Лесно програмирајте го апаратот за кафе до 24 часа напред за кафе подготвено за будење. 2-ЧАСОВНО АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ : кафематот хамилтон бич автоматски се исклучува по 2 часа за мир на умот. Совршено е за мали кујни или за секое место каде што сакате да заштедите простор. Лесно се вклопува под кујнски ормари со простор за резервирање и има контроли монтирани на врвот што се полесни за гледање и употреба. Хамилтон Бич 12 Чаша Компактен Програмабилен Апарат За Кафе е апарат за кафе со голем капацитет сместен во мал компактен дизајн преполн со карактеристики.

Кон својствата

Производи во категоријата