Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ханибал 1 1/8 О.Д. HSS Carbide Tipped Colution Reamer 7/8 Shank 8 FL 1.125 САД - AR8381Az2

Ханибал 1 1/8 О.Д. HSS Carbide Tipped Colution Reamer 7/8 Shank 8 FL 1.125 САД - AR8381Az2

DEN 321.60
 

Производот е достапен
Достапност

Вие ја купувате сликата на сликар.Солд од M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Користено дијаметар : 1 1/842636 426 Shank Дијаметар/Големина : 7/8l должина на сечење и целокупна должина : 2 7/8 loc11 "Оалман" Hannibletthank you за вашиот бизнис! Локација : FR-2-3-C-6.

Кон својствата

Производи во категоријата