Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ХАЗЕТ 9042Н-1 Маст Пиштол-Мулти-Боја

ХАЗЕТ 9042Н-1 Маст Пиштол-Мулти-Боја

DEN 3039.84
 

Производот е достапен
Достапност

Пиштол За Маснотии. Оригинален ОБЈЕКТ ОПАСНОСТ. Професионални Алатки. ХАЗЕТ Маст пиштол 9042Н-1. 360 ° прилагодлив пиштол за маснотии со континуирана маст и вентил за крварењеконтинуирано обезбедување маснотии360 ° слободно прилагодливо телесно полнење со касети за маснотии, маснотии или преку диспензерот должина на метална цевка : 172 мм.Должина на најлонска цевка : 230 мм.работен притисок : 6,3 баркапацитет : 400 млзеал : 40 : 1 потрошувачка на воздух : 230 л/мин.

Кон својствата

Производи во категоријата