Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
HDMI 1.3 Женски На Женски F/F Спојка Адаптер Менувач Конектор ЗА HDTV

HDMI 1.3 Женски На Женски F/F Спојка Адаптер Менувач Конектор ЗА HDTV

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Цел : Домашно Кино,. Порт : HDMI V1.3,. Пристаниште Пол : Женски На Женски,. Карактеристики : Голема Брзина,. Тежина(кг) : 0.012,. Цел : Домашно Кино,. Порт : HDMI V1.3,. Пристаниште Пол : Женски На Женски,. Карактеристики : Голема Брзина,. Тежина(кг) : 0.012,. Цел : Домашно Кино, Тип : Адаптер, Пристаниште : HDMI V1. 3, Пристаниште Пол : Женски На Женски, Карактеристики : Голема Брзина, Тежина(кг) : 0.012,.

Кон својствата

Производи во категоријата