Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Hi-tec ravus wp средно водоотпорни чизми за пешачење за мажи, лесни чевли за трки за дишење на отворено

Hi-tec ravus wp средно водоотпорни чизми за пешачење за мажи, лесни чевли за трки за дишење на отворено

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Системот за лакирање на Гили обезбедува прилагодливо, прицврстено и безбедно вклопување. Крајно влечење и стабилност - Нашата гума од влечење М -Д ја подобрува зафат и издржливост на променливиот и груб терен, а вилушката вилушка обезбедува флексибилно, но стабилно движење. Јамките за влечење потпетици го олеснуваат/исклучуваат лесното. Подготвената јака и јазикот обезбедуваат дополнително амортизирање, а меката постава за мрежи создава моментална и долготрајна удобност. Водоотпорни чизми за пешачење за мажи - WP Ravus се третира со DRI -TEC, така што има водоотпорна, дишејќи мембрана за да ги задржи нозете суви и вода надвор во влажни услови. Шахот мери приближно 4,5 "од Арх. Класичните неутрални бои ја почитуваат планината, но се исто толку удобни на улицата. Удобност и поддршка на тешка категорија - Светлината, издржлива синтетичка и мрежа на горниот дел обезбедува флексибилност и дишеност за долги патеки. Вратилото е приближно 4,5 "од лакот, петицата е 1,5", а платформата е 1 ".

Кон својствата

Производи во категоријата