Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ХИДИТ Дрвени Стапчиња За Јадење Држач Стапчиња За Јадење Одмор 6 Дрвени Стапчиња За Јадење Држач За Вечера Сервер Лажица Одмор Керамички Стапчиња За Јадење Вечера ?

ХИДИТ Дрвени Стапчиња За Јадење Држач Стапчиња За Јадење Одмор 6 Дрвени Стапчиња За Јадење Држач За Вечера Сервер Лажица Одмор

DEN 192.48
 

Производот е достапен
Достапност

Совршен подарок за вашите пријатели и семејство за затоплување на куќата, свадбена забава, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Божиќ и Нова година. Исто така, ќе биде мазно. Чувајте ги стапчињата / лажиците чисти и без прашина од масата. По чистењето, површината на дрвените производи ќе има грубо чувство, што е нормален феномен. Во однос на разликата во бојата, дрвото е природно генериран материјал и ќе има разлики во бојата и текстурата.Ве молиме имајте предвид дека сите електрични апарати со висока температура, како што се кабинети за дезинфекција и микробранови печки, не можат да се користат и не можат да бидат поставени веднаш до грејачот или изложени на сонце. Пакетот вклучува : 6 потпирачи за стапчиња.Димензии : 5,5 х 3 см.Кога користите дрвени производи, генерално препорачуваме да ги натопите во солена вода околу 3-4 часа, а потоа да ги измиете нормално. За разлика од машините, кои можат да бидат потполно исти, дрвото има своја текстура, а различните текстури ќе предизвикаат разлика во бојата, што е нормален феномен на раст на трупците. Димензии : 5,5 х 3 см. Совршен подарок за вашите пријатели и семејство за затоплување на куќата, свадбена забава, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Божиќ и Нова година.

Кон својствата

Производи во категоријата