Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Hiitave Детска вода чевли кои не се лизгаат плажа, пливање боси, бргу суви аква базени чорапи за момчиња и девојчиња дете

Hiitave Детска вода чевли кои не се лизгаат плажа, пливање боси, бргу суви аква базени чорапи за момчиња и девојчиња дете

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Удобен материјал : Горниот е изработен од нуркачки материјал со добра способност за здив и брзо сушење. Има најразлични шарени стилови за избор. Лесно за носење кога ќе излезете. Гума ѓон. Лесно за носење кога ќе излезете. Добра погодност : Дизајнот на мазниот врат спречува гребење при носење, лесно е да се носи и полетува. Безбеден дизајн : ѓон што не се лизга од гума спречува лизгање за време на вежбање и спортски активности и ги штити нозете на вашето дете да не бидат повредени од остри предмети. Нежните ткаенини со фино истегнување на горе. Повод : Воден парк, базен, плажа и други активности на спортови на спортови на вода за одмор во затворен простор и на отворено. Удобен материјал : Горниот е изработен од нуркачки материјал со добра способност за здив и брзо сушење. Уникатни карактеристики : Супер лесен и флексибилен исто како чорапите.

Кон својствата

Производи во категоријата