Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Hipposeus жени латински танцувачки чевли - салса за салса салса салса танц пракса перформанси високи потпетици

Hipposeus жени латински танцувачки чевли - салса за салса салса салса танц пракса перформанси високи потпетици

DEN 687.84
 

Производот е достапен
Достапност

Хипосеј го смета задоволството на клиентите како приоритет, нудејќи прекрасни чевли за танцување по разумна цена. Можеме да понудиме прилагодена услуга, потпетица и надворешна боја, висина на потпетици од 5 см-10 см, надворешна плоча на велур и гума од гума, ве молиме испратете ни е-пошта откако ќе нарачате да го забележите вашето барање. Капичето на глуждот изгледа вашиот глужд попривлечен, прилагодлива тока за чевли, нема да се изгуби и да се чува безбедно кога танцувате. Најпрво измерете ја должината на нозете, а потоа изберете ја големината според табелата со големина на Hipposeus на последната слика пред да ја купите. Ве молиме, контактирајте не, слободно ако имате какви било прашања во врска со нашите производи или услуги, ние ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа. Висина на пета на 8,5 см (3,34 инчи) што ќе ве направи поубави во толпата. Направено со синтетички велур горен и велур од надворешната страна. Можеме да понудиме прилагодена услуга, потпетица и надворешна боја, висина на потпетици од 5 см-10 см, надворешна плоча на велур и гума од гума, ве молиме испратете ни е-пошта откако ќе нарачате да го забележите вашето барање.

Кон својствата

Производи во категоријата