Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Hjqrd Улична Светилка Држач За Картичка Број На Табела Фото Меморандум ДРЖАЧ За Декорација НА Свадбена Маса DIY Декорација На Домот

Hjqrd Улична Светилка Држач За Картичка Број На Табела Фото Меморандум ДРЖАЧ За Декорација НА Свадбена Маса DIY Декорација На

DEN 5819.52
 

Производот е достапен
Достапност

Креативен дизајн, додадете поинаква боја на животот.Бидејќи различни компјутери прикажуваат различни бои, вистинскиот производ може да има малку поинакви бои од сликата погоре. Внимателниот дизајн носи подобро искуство во вашиот живот. Основата е рамна и стабилна, може да стои на работната површина, а исто така е добра глетка. Креативен дизајн, додадете поинаква боја на животот.Интересен држач за визит-картички претставен овде.Спецификација : Боја : како на сликата материјал : Содржина На Метален Пакет : 10 ПАРЧИЊА (со исклучок на демо производи со слика) само горенаведената содржина на пакетот, со исклучок на други производи.Забелешка : Различното осветлување и приказ може да предизвикаат бојата на предметот на сликата да биде малку поинаква од вистинската ставка. Интересен држач за визит-картички претставен овде.Внимателниот дизајн носи подобро искуство во вашиот живот. Без разлика дали станува збор за леплива картичка или фотографија, таа може да се контролира.Основата е рамна и стабилна, може да стои на работната површина, а исто така е добра глетка.

Кон својствата

Color:
as pictured
Material:
Metal
Package Contents:
10 PCS (excluding picture demo products):
Only the above package contents, excluding other products.:
Note:
Different lighting and display may cause the color of the item in the picture to be slightly different from the actual item. There are some errors.
Since different computers display different colors, the actual product may have slightly different colors than the image above :

Производи во категоријата