Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Холовеј Жени 229763

Холовеј Жени 229763

DEN 610.88
 

Производот е достапен
Достапност

55% Полиестер, 41% Памук, 4% Вискоза. Увезени. Затворање на врвка. Машинско Перење. * 7,6 унца 55% полиестер/41% памук/4% вискоза, супер меко руно. Дами " одговара. Ткаени етикета. Надворешна етикета за лого на вештачка кожа. Вратот на инка со метален врв на влечење. Пуловерот На Вратот На Вратот На Дамите Ајви Лига од Холовеј сигурно ќе ги сврти главите. Одликувајќи се со супер меко руно, трендовски врат од инка и предни, двојни џебови за заварување, овој пуловер ќе ве одржува удобно во стилот.

Кон својствата

Производи во категоријата