Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
HPC Декор 12 во Тркалезна Лента За Домашен Декор-Послужавник Со Бели Дрвени Монистра-Декоративен Тркалезен Послужавник За Декор Во Дневната Соба, Декор За Кујнска Ма?

HPC Декор 12 во Тркалезна Лента За Домашен Декор-Послужавник Со Бели Дрвени Монистра-Декоративен Тркалезен Послужавник За Декор

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Три дрвени топчести стапала на дното-стабилни додека ја штитат вашата маса од гребење. ●Прекрасна Фиока Со Монистра Q : тркалезната фиока со монистра има специјални потресени акценти на монистра.1 х Круг декоративен послужавник. ①Пакетот Вклучува : ќе добиете тркалезна лента со монистра од 12 инчи, која има бохо стил на фарма за да ги задоволи вашите потреби за декорација. Димензијата е како што следува : дијаметарот е 12 инчи.Ставете го како централен дел на вашиот кујнски шалтер, трпезариска маса, маса за влез И МНОГУ ПОВЕЌЕ!. Немаат силен хемиски мирис. ●Висококвалитетен Материјал Q : оваа тркалезна декоративна лента е изработена од висококвалитетно цврсто дрво измешано со композитно дрво со висока густина кое е цврсто и издржливо. ●Прекрасна Фиока Со Монистра Q : тркалезната фиока со монистра има специјални потресени акценти на монистра.Три дрвени топчести стапала на дното-стабилни додека ја штитат вашата маса од гребење. Исто така убав додаток на вашиот кујнски шалтер, трпезариска маса, масичка за кафе, влезен пат и МНОГУ ПОВЕЌЕ!.

Кон својствата

Производи во категоријата