Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
HQRP AC адаптер компатибилен со Reebok R 5.10 Елипсовиден вежби RBEL159110 Кабел за напојување [UL наведен] + Адаптер за приклучок за евра

HQRP AC адаптер компатибилен со Reebok R 5.10 Елипсовиден вежби RBEL159110 Кабел за напојување [UL наведен] + Адаптер за приклучок

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Адаптер за замена на HQRP® AC Plus HQRP® Euro Adapter; Влез : 100 V-240 V AC; Излез : DC 6 V, 2 A ;. UL наведен; Безбедносни карактеристики : висока ефикасност и сигурност; Автоматско прекинување на преоптоварувањето ;. Автоматско термичко намалување; Краток спој и заштита од напон; Ниско мешање. Компатибилен со оригиналниот адаптер за напојување со струја; 1 година гаранција!. Адаптер за замена на HQRP® AC Plus HQRP® Euro Adapter; Влез : 100 V-240 V AC; Излез : DC 6 V, 2 A ;. UL наведен; Безбедносни карактеристики : висока ефикасност и сигурност; Автоматско прекинување на преоптоварувањето ;. Автоматско термичко намалување; Краток спој и заштита од напон; Ниско мешање. Компатибилен со оригиналниот адаптер за напојување со струја; 1 година гаранција!. Компатибилен со Reebok R 5.10 Елипсовиден вежби RBEL159110. Не работи со батерии што сè уште се вметнуваат во конзолата, отстранете ги батериите пред да го користите напојувањето.

Кон својствата

Производи во категоријата