Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Хромалабел 1/2 Инчен Постојан Зелен, Црвен И Жолт Пакет Со Точки, 1000 Етикети По Кутија

Хромалабел 1/2 Инчен Постојан Зелен, Црвен И Жолт Пакет Со Точки, 1000 Етикети По Кутија

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Етикетите во Овој Пакет се поддржани со Лепило Чувствително На Притисок што ја држи секоја налепница за круг од 0,50 инчи цврсто на место на повеќето површини. Кутијата за диспензерот ги одржува сите 1000 етикети уредно организирани и погодно ги лупи од облогата по потреба. Полу-сјајните точки се направени од висококвалитетна хартија на која лесно се пишува со маркер за врвови од филц. Безброј Намени Во Канцеларија, Малопродажба, Домашна Организација, Училница, Магацин, Услуга за Храна и Медицина. Сите производи Со Хромалабел се гордо направени Во Канзас, Срцето на САД.

Кон својствата

Производи во категоријата