Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Хуиоп Странични Прозорци Дождоотпорен Филм, Автомобил Ретровизор Филм 12 парчиња Странични Прозорци Дождоотпорен Филм Против Гребење Анти-Отсјај Магла Доказ Микр?

Хуиоп Странични Прозорци Дождоотпорен Филм, Автомобил Ретровизор Филм 12 парчиња Странични Прозорци Дождоотпорен Филм Против

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Тврд Материјал : бидете изработени од материјал ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ, многу стврднат. Микро-нано процес на обложување. Спецификации : Точка : Автомобил Ретровизор Филм Главен Материјал : ПЕТ, Микро-Нано Слој Главна Боја : Сина Големина : Овална : 100*150мм(6 парчиња) Правоаголник : 200*175мм(6 парчиња) Информации За Пакетот : Големина На Пакетот : 22,5*19,5*5см Тежина На Пакетот : 130гр Општа Кутија Пакет Листа : 12* Автомобил Ретровизор Филм 1* упатство за употреба. Микро-нано процес на обложување. Мултифункционален : Автомобилски Ретровизор Филм Со функција на ефикасен водоотпорен, анти-отсјај, отпорен на масло, висока транспарентност, доказ за дожд и магла, антирефлексивен, отпорен на гребење, отпорен на прашина. Возете Побезбедно : визијата за возење е појасна и нема потреба да се грижите за непријатностите предизвикани од заматеното ретровизор и страничните прозорци. Возете Побезбедно : визијата за возење е појасна и нема потреба да се грижите за непријатностите предизвикани од заматеното ретровизор и страничните прозорци. Погоден за повеќето модели на ретровизори и странични прозорци. Филм од 12 парчиња : пакетот вклучува овален филм од 6 парчиња, правоаголен филм од 6 парчиња.

Кон својствата

Производи во категоријата