Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Хулалас двојни рачки зафаќаат светла за окулус потрага 2 контролор победи сабја игри додатоци натприродна тренинг на edеди VR тренинг

Хулалас двојни рачки зафаќаат светла за окулус потрага 2 контролор победи сабја игри додатоци натприродна тренинг на edеди VR

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

(* контролорите не беа вклучени). 【Чувствувајќи се како да имате светла во рака - ви даваат сосема нов начин да ја играте најпопуларната титула на VR! Со овие рачки со тепачки сабја ќе се чувствувате како нинџа додека се пробивате низ тие кутии со ритам!. Што можете да добиете!】 Вклучено : Десно и лево контролори Светли сабар бар и силиконски опсег + Упатство за корисникот; Со 18 месеци гаранција на производи и 24x7 пријателска услуга за клиенти. 【Чувствувајќи се како да имате светла во рака - ви даваат сосема нов начин да ја играте најпопуларната титула на VR! Со овие рачки со тепачки сабја ќе се чувствувате како нинџа додека се пробивате низ тие кутии со ритам!. 【Подобро вашиот зафат】 Вашите оригинални контролори на Oculus Quest 2 ќе се вклопат беспрекорно во овие рачки и безбедно ќе се прицврстат со помош на вклучената силиконска лента, секоја рачка има контурен зафат за удобност и стил. 【Напредни техники и движења за експерти】 Побрз вашите високи оценки со нашите тотално нови и оригинални рачки со тепачки сабја!. Иако тие нема да бидат идеални за секоја игра со VR, може дури и да откриете дека овие зафати ја подобруваат играта за одредени други наслови, особено ако се вклучени светла или мечеви.

Кон својствата

Производи во категоријата