Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Hyturtle Персоналните Биволи Карирани Тамблер, Бивол Карирани Нерѓосувачки Челик 20 Со Капак, Црна Бела, Зелена, Црвена, Подароци За Неа Него, Сопствени Име Божиќ Подаро?

Hyturtle Персоналните Биволи Карирани Тамблер, Бивол Карирани Нерѓосувачки Челик 20 Со Капак, Црна Бела, Зелена, Црвена, Подароци

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Големина 20 Мл. Големина 30 Мл. Капацитет : 20оз . Лесен За Употреба : се препорачува Миење Раце. Отстранливиот капак лесно се извртува за практично полнење и чистење. Двоен ѕид вакуум нерѓосувачки челик Викинг гимнастик Со бакар поставата и притиснете-во, пијат-преку капакот. Издржливиот слој на боја нема да избледи, излупи или пукне преку продолжена употреба на теренот и исто така ќе обезбеди дополнителен стисок. КАПАК ЗА ПРЕВРТУВАЊЕ ПРОТИВ ИСТЕКУВАЊЕ, БЕЗ БПА : Секоја гимнастичарка доаѓа со капак За превртување Против Истекување, Без бпа. Капакот ќе спречи случајно истурање. Дупката против лепак обезбедува непречен проток на вода и удобно искуство со пиење. БЕЗ ПОТ, БЕЗ ПРОБЛЕМИ : нашиот бакарен ѕиден слој создава надворешност без кондензација која нема да се поти на вашите раце или во вашата торба. МУДАР И ОДЛИЧЕН ИЗБОР за ПОДАРОЦИ - брилијантен подарок за вашето семејство и пријател да го направат празникот, роденденот, божиќ, Денот на Благодарноста ,свадбата и поспецијалната пригода да станат позначајни и радосни.

Кон својствата

Производи во категоријата