Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
I-HONVA За Samsung Galaxy A14 5G Случај Отпорен На Удари Прашина/Капка Доказ 3-Слој Целосна Заштита На Телото [Без Заштитник На Екранот] Солиден Тежок Издржлив Капак Случај За Га?

I-HONVA За Samsung Galaxy A14 5G Случај Отпорен На Удари Прашина/Капка Доказ 3-Слој Целосна Заштита На Телото [Без Заштитник

DEN 159.84
 

Производот е достапен
Достапност

Поликарбонатна обвивка со големо влијание и надворешен слајкон од синтетичка гума се комбинираат за да го заштитат вашиот уред од абење и случајни несреќи. Заштита Од Капка. Заштита од паѓање, заштита од гребење и прашина, отпорна на удари одбранете Ја Вашата Samsung Galaxy A14 5 G од капки,валкани и дневни авантури, особено четири засилени агол обезбедуваат исклучително силна заштита.Дизајнот што не се лизга на грбот ефикасно ги блокира отпечатоците од прсти и дамките, спречувајќи Вашата Галаксија А14 5Г да ви се лизне од рацете. Прецизен Дизајн : Неверојатен одвојлив дизајн 3 во 1, конструиран од Висококвалитетен силикон и КОМПЈУТЕРСКИ поликарбонат За Samsung Galaxy a14 5g. Приклучоците за пристаниште заклучуваат прашина, нечистотија и нечистотија, така што вашиот уред останува чист и без остатоци. Повеќеслојна Заштита. Безбедно чувајте Ја Вашата Samsung Galaxy A14 5 G од сериозни капки, нечистотија, гребнатини и испакнатини, апсолутно НАЈДОБАР случај за издржливост и заштита. Прецизни Исечоци : широките точни исечоци и одговорните копчиња за притискање го олеснуваат пристапот до сите порти, камери, звучници и микрофони и други функции на вашиот телефон.

Кон својствата

Производи во категоријата