Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Џиамуси 6 Пакувања Брава За Шишиња Со Вода, Лесен Тактички Носач За Шишиња За Трчање Пешачење Пешачење Кампување, Брава За Појас За Ранец, Црна

Џиамуси 6 Пакувања Брава За Шишиња Со Вода, Лесен Тактички Носач За Шишиња За Трчање Пешачење Пешачење Кампување, Брава За Појас

DEN 159.84
 

Производот е достапен
Достапност

●Цврст и Цврст За Употреба : клипот за шише со вода е изработен од висококвалитетен најлон и пластика, лесен е за употреба, тешко избледува или крши и може да се чува долго време. ●Цврст и Цврст За Употреба : клипот за шише со вода е изработен од висококвалитетен најлон и пластика, лесен е за употреба, тешко избледува или крши и може да се чува долго време. Целокупната употреба на двослојна задебелена мрежа, со силни пластични токи, е цврста и издржлива.Доволно За Употреба Или Замена : Вклучува 6 пакувања црни токи за штипки за шишиња, доволно за да ги задоволите вашите дневни барања за употреба или замена и можете да ги споделите со вашите пријатели. Децата носат за училиште, жените носат за пешачење и шопинг, мажите носат за велосипедизам, кампување итн на отворено. Децата носат за училиште, жените носат за пешачење и шопинг, мажите носат за велосипедизам, кампување итн на отворено. Може да се користи со обични ремени, тактички ремени и тактички ранци. ●Широко Примена : Ременот За Шишиња Со Вода е вреден и практичен подарок. +Лесно за закачување : држачот за чаши за ранец може да се закачи на вашата опрема, совршено усогласен со нормален појас, тактички појас или тактички ранец, што носи многу погодност за вашето трекинг.

Кон својствата

Производи во категоријата