Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ѕид Монтирање Стоматолошки Микроскоп 3 Чекор, 90° Двоглед Со Напредни LED Осветлување ISO СЕ Д-Р Ониќ

Ѕид Монтирање Стоматолошки Микроскоп 3 Чекор, 90° Двоглед Со Напредни LED Осветлување ISO СЕ Д-Р Ониќ

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Зголемувања : 3 Чекор-5x, 10x & 20x Со Напредно LED Осветлување, ISO CE ПРОИЗВОД. Додатоци : Ѕиден Штанд, Дополнителни LED СВЕТИЛКИ за НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА. Бинокуларни Цевки : 90 Степени. Напон-110-240 V. Производот ќе се Испраќа Преку "FEDEX/DHL/TNT/UPS/РЕГИСТРИРАН/ЕКСПРЕС ПОСТ. Д-р Оник 3 чекор Стоматолошки Микроскоп Ѕид Тип Осветлување : 15v/150w БЛИЗНАК ПРЕДВОДЕНИ Светилки, Интензитет На Светлина : 80,000 лукс макс. во стандардни услови, Поле На Осветлување : 70мм, Рака : Контра избалансирана пантографска рака со Ротација од 320 степени,Вертикален Опсег На Контра Избалансирана Рака : 250мм до 300мм,Додатоци : Ѕидна Подлога : 600мм х 500мм (Приближно),Висина : 1500мм (Прибл.), Тежина : 40кг (Прибл.), Моќност : 110v/240 V ,Двогледни Цевки : 90 Степени,Парчиња За Очи : 10x W. F., Зголемувања : 3 Чекор - 5x,10x & 20x,Објективна Леќа : F=200mm,Видно Поле : 50mm, Ipd Прилагодување : 55mm до 75mm.

Кон својствата

Производи во категоријата