Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Идеалиј Дланка Егзотична Текстура Кабинет Гардероба Фиока Копчиња Стакло Повлече Рачка За Кабинетот Врата Гардероба Шкаф

Идеалиј Дланка Егзотична Текстура Кабинет Гардероба Фиока Копчиња Стакло Повлече Рачка За Кабинетот Врата Гардероба Шкаф

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Апс. Увезени. Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло. Големина : [Копче На Вратата]-3,5евизија 2,8 СМ/1,38€1,10 ИНЧИ. [Завртка]-0,4 € 2,5 СМ. Лесен за инсталирање : секоја рачка е испорачана со фитинг завртка. Погоден за кабинет, фиока, гради, корпа, комода, шкаф, итн. Материјал За Рачка За Влечење Фиоки : СТОМАЧНИ + Стакло со живописно печатење, нашата рачка на копчето за фиоки има магичен ефект во украсувањето и додава бои за вашиот простор. Лесна за инсталирање : секоја рачка е испорачана со фитинг завртка Погодна За кабинет, фиока, гради, корпа, комода, шкаф, итн. Пакетот вклучува : 4 Х рачка на копчето за фиоки 4 X завртка.

Кон својствата

Производи во категоријата