Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Идиректен Паричник Случај за iPhone 14 Pro Max Случај Одбојка СТП Кожа Покритие Shockproof И Мулти Слотови Магнетни Флип Картичка СОПСТВЕНИКОТ QBJ Случај

Идиректен Паричник Случај за iPhone 14 Pro Max Случај Одбојка СТП Кожа Покритие Shockproof И Мулти Слотови Магнетни Флип Картичка

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Комплетна функционалност е задржана пакет : 1 x Didirect Случај за i Phone 14 Pro Max * * ИЗВЕСТУВАЊЕ : ПОРАДИ различниот приказ на бои на различни монитори на брендот, вистинската боја може да се разликува од фотографијата. 2 слотови картичка, 1 страна-вчитување сметка слот. *Материјал : висококвалитетната футрола за телефонски тпу обезбедува моќна заштита од гребење и шок.Овозможете лесен пристап до сите копчиња и отвори, вклучувајќи копче за вклучување, контроли на јачината на звукот, камера, приклучок за слушалки, звучник и блиц.Функцијата за преклопување kickstand нуди практично искуство за гледање без раце5. Овој случај паричник е за i Phone 14 Pro Max Со одбојка шема.* Погоден За : Случај за i Phone 14 Pro Max со уникатен одбојкарски дизајн.

Кон својствата

Производи во категоријата