Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Иедхфнгдбфв Мотокрос Ѕид Куки Тешки Палто Рок Закачалка со 4 Куки за Капа, Облека, Клуч, Палто Ѕид Монтирање За Кујна, Бања, Канцеларија

Иедхфнгдбфв Мотокрос Ѕид Куки Тешки Палто Рок Закачалка со 4 Куки за Капа, Облека, Клуч, Палто Ѕид Монтирање За Кујна, Бања,

DEN 319.68
 

Производот е достапен
Достапност

Откинете ја лепливата заштитна фолија; 3. Нема Потреба Од Дупчење : Лесна инсталација,нема потреба од дупчење. ● Детали за димензија : таблата за паста за куката за огледало е долга 22 см(8,6 инчи), широка 10 см(3,9 инчи) и дебела 1,2 см/0,5.It може да направи вашата соба да изгледа повеќе елегантна и минималистичка.Залепете ја куката на вистинското место; 4. Избран железен материјал, комбинација на квалитет и занает,елегантен и исклучителен.Висат предмети по половина час.Откинете го лепливиот заштитен филм и залепете ја куката на местото. ● Широка Примена : куката за палто може да се инсталира на ѕидот на плочката или зад вратата.● Премиум Материјал : оваа закачалка за палто монтирана на ѕид е изградена со врвен материјал.Идеален за врати, плакари, ходници, влезови,гардероби, канцеларии, дневни соби, кујни,бањи и bedrooms.Висината на четирите куки е 1,1 во/2,8 см.Цврст и издржлив. ●Големина : таблата за паста за куката за огледало е долга 22 см(8,6 инчи), широка 10 см(3,9 инчи) и дебела 1,2 см/0,5. Дизајн на тркалезна кука за глава, лесен за закачување, не оштетувајте облека, извонредна текстура.Сите куки на решетката за палто се заоблени така што луѓето и работите не се лесно повредени.

Кон својствата

Производи во категоријата