Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

Страната НА ФИБЕРМЕШ ви обезбедува меко чувство за пишување перничиња, а ВРВОТ НА ФИНЕТУШ има јасен врв

Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно Со Екранот На Fujitsu E249 Допир ? [ДОЛГ ВЕК на ТРАЕЊЕ] Вградената бате

Резултатот е ултра точен и издржлив, истовремено обезбедувајќи ви ПОВРАТНИ информации ЧУВСТВИТЕЛНИ на

●Лесно Носење И Многу Лесно и Компактно Вклучува Количина 3 Пенкала За Игла со должина од 4 инчи во избра

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

Користете Го Капацитивното Игла За КУРШУМИ за ДА ГО ОДДАЛЕЧИТЕ прстот од површината.? [НОВ НАДГРАДЕН МОД

Страната НА ФИБЕРМЕШ ви обезбедува меко чувство за пишување перничиња, а ВРВОТ НА ФИНЕТУШ има јасен врв

Врвот на пенкалото за игла е компатибилен за молив од јаболка 1 2 Овој врв на пенкалото може значително д�

Мини се уште ја одржува пофалената ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА што го направи Капацитивниот Игла таков хит..

Непреченото искуство со пишување ви помага да се фокусирате на вашата работа пенкало пакет од 3 бои (СРЕ�

Активното Игла Акупунт Од Боксбран изгледа и се чувствува исто како вистинско пенкало!Активното Игла Н�

Но, исто така, одговара за сите уреди опремени со капацитивен екран на допир Можете Да Го Споделите Ова И

Обезбедува непречено искуство како пишување на вашиот уред со екран на допир.●Тенок тело, лесен со диза

Фибермеш или Диск стил? Не можете да одлучите кое игла ќе го користите За Вашето Студио Х10 (2022)? Пробајте �

МИНИ се уште ја одржува пофалената ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА што го направи Капацитивниот Игла таков хит �

●СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Нема Повеќе Големи Прсти бидејќи Ова Игла Има Подобра Точка На Допир Од Врвот На Компа

●Тенкото тело на пенкалото за игла е изработено од цврст алуминиум, што го прави доволно силен за да се �

Компатибилен : Компатибилен Со Samsung Galaxy S23 Ultra 5 G Функционалност : пенкалото Galaxy S23 s (Без Bluetooth) со 4.096 нивоа

Активното Игла Не бара никаква форма На спарување За Вашиот Chromebook 11 (C732)! Едноставно притиснете го копче�

Обезбедува непречено искуство како пишување на вашиот уред со екран на допир Но, исто така, одговара за �

Мазен и долготраен проток на мастило.●Бидете подготвени без разлика дали сакате текст, пишување, играњ�

Напиши, допрете, нацртајте! Мини се уште ја одржува пофалената ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА што го направи Ка�

Ги Ажуриравме Врвот И Иглата, Врвот Нема Да Се Откине И Иглата Повеќе Нема Да Го Гребе Екранот Совршен за

Компатибилен СО сите уреди на екранот на допир Компатибилен СО сите уреди на екранот на допир Можете Да

* Пенкало за игла за верзија на екранот на допир Не Дигитализатор Пенкало за електромагнетна верзија Не

Да се биде изработен од цврст аеро динамичен, алуминиум од типот на авиони ја одржува оваа мала тежина...

Совршен за цртање апликации и брзо навигација Низ компатибилен со екран на допир со леснотија Мала тежи

Страната НА ФИБЕРМЕШ ви обезбедува меко чувство за пишување перничиња, а ВРВОТ НА ФИНЕТУШ има јасен врв

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Алкател 3в ја зголемува издржливоста и точноста на врв

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

Креирај Со Куршум Капацитивни Игла! ? [МАЗНО ЛИЗГАЊЕ] Капацитивното Игла со Куршуми сѐ уште ја одржува по

Бурето е конструирано со лесен алуминиум кој е удобен за држење Силниот висококвалитетен материјал ќе �

☝ПРЕМИУМ Игла компатибилен со Вашиот Моторола Мото Е (3Ти Генерал) Прилагодено Капацитивно Пенкало 3 Па�

Цврсто Метално Тело, Лесно Носење✍ тенкото тело на пенкалото за пенкало е изработено од цврст алуминиу�

Користете Го Капацитивното Игла За КУРШУМИ за ДА ГО ОДДАЛЕЧИТЕ прстот од површината Гумениот врв обезб�

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

☝ПРЕМИУМ Игла компатибилен со Вашиот Настан Во Киоцера Прилагодено Капацитивно Пенкало 3 Пакет!.●Audetect

☝ПРЕМИУМ Пенкало компатибилен со Вашиот AsМеморандум 7 (ME572 C) Прилагодено Капацитивно Пенкало 3 Пакет!.●�

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

●Високата прецизност и чувствителното игла е совршено за пишување, цртање, правење белешки, скицирање,

Компатибилен СО сите уреди на екранот на допир Отпорен на отпечатоци И Антилеплив Врв На Екранот, Одлич�

Совршен за цртање апликации и брзо навигација низ екранот на допир со леснотија.●Споделете Ги Компатиб

ВКЛУЧЕНИ : Комплет За Игла со Целосна Големина од три пенкала со мастило, клип, во пакување на мало...

1 Парче Забелешка 20 Ултра Игла Пенкало Пинцета Замена Белешка 10 Совети Лајт Пенкало.7" Перо совети За Samsung

Нацртајте, пишувајте, допрете и повлечете ДО 12 ЧАСА! Кога е време за полнење, едноставно наполнете Го Акт

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

? [ГОЛЕМИНАТА е ВАЖНА] во должина од само 2 инчи (5 см), Иглата Со Капацитивен Куршум е ултра ПРЕНОСЛИВА! Сам

Професионално дизајниран за ВАШИОТ JBL Flip II со зголемена издржливост и точност на врвот со издржлив врв и

* КУПЕТЕ СЕГА НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА СЕГА Е ДОСТАПНА!* Обезбедува мазно пенкало како искуство за пишување Ко�

●Совршен за секого од деца до постари лица Носете насекаде со леснотија `+ КАПАЦИТИВЕН (ДОПИР) ● Подобре

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из