Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Игра - Дох 14073 Асортиман Боја Класичен Кади

Игра - Дох 14073 Асортиман Боја Класичен Кади

DEN 158.72
 

Производот е достапен
Достапност

4 Пакетот содржи 4 х 140гр кади во избрани бои. Пакетот 4 работи одлично и како полнење. или како додаток на веќе постоечка колекција. Број на модел : 14073. Опис На производот Истражете ја креативноста со отворен крај и направете неверојатни креации со овој пакет сорта Драма-До! Со 4 различни Бои За Играње И мувла, децата можат да создадат секакви прекрасни " занаетчиски парчиња."Секој шарен 4-пакет е преполн со потенцијал За Игра! (Секој 4-пакет продаден одделно.) Хасбро, Плеј-Дох и сите поврзани својства се заштитни знаци на хасбро. Сетот Содржи : Вклучува 4 Бои За Игра-Дох.

Кон својствата

Производи во категоријата