Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ихијет Ретро Гроздобер Смешни 8 х12 Кафе Метал Алуминиум Знак Гаража Кујна Декор Бар Паб Клуб Кафе Дома Ресторан Ѕид Декор Уметност Знак Пост Подароци За Човекот

Ихијет Ретро Гроздобер Смешни 8 х12 Кафе Метал Алуминиум Знак Гаража Кујна Декор Бар Паб Клуб Кафе Дома Ресторан Ѕид Декор Уметност

DEN 159.84
 

Производот е достапен
Достапност

Сите Тие Имаат 4 Претходно Дупчат Дупки Во Секој Знак За Лесно Монтирање. Ако Сакате,Верувам Дека Нашата Продавница Ќе Ја Задоволи Вашата Побарувачка,Можете Да Најдете Илјадници Видови Алуминиумски Знаци Во Нашата Продавница. Домови Апартмани Канцеларии Кабини Студентски Домови Училници Пабови Ресторани Подруми Гаражи Дворови Тремови Човечки Пештери Кујни Бањи Спални Ходници.Плус Нашите Алуминиумски Знаци Се Доволно Отпорни На Временски Услови За Употреба На Надворешни Ѕидови, Огради И Порти.it Безбеден И Лесен За Закачување, Заштедувајќи Ви Многу време. Претходно дупчат Дупки За Завртки Во Аглите За Лесно Закачување, Можете Да Го Инсталирате На Ѕидот со Клинци Или Двострана Лента На 4 Corners. Нашите Алуминиумски Знаци Имаат Валани Рабови, Така Што Тие Се Безбедни За Ракување.Материјал : Метал. Прикажете Ги Каде И Да Одберете. Некои Слики Изгледаат Како Rust. Услуга : ние обезбедуваме услуги за враќање и враќање на средствата, доколку имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не. Големина : 8инхх12инч. Внатрешен Или Надворешен. Ова Е Постер Од Калај / Алуминиумски Метален Материјал. Едноставно Користете Штипки,Штипки,Куки, Мали Клинци Или Завртки Дури Користете Магнети Или Каква Било Лента.

Кон својствата

Производи во категоријата