Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Iivverr 2m 6Ft Метрички Повлече Правило Челична Лента Владетел Мерка Алатка (2M 6Ft Метрика Regla ретрактил Regla de acero herramienta de medicién

Iivverr 2m 6Ft Метрички Повлече Правило Челична Лента Владетел Мерка Алатка (2M 6Ft Метрика Regla ретрактил Regla de acero herramienta

DEN 1030.40
 

Производот е достапен
Достапност

Скала : 2М/ 6 стапки; Тежина : 45гр. Содржина На Пакетот : 1 х Мерна Лента; Име На Производ : Мерна Лента. Материјал : Пластика, Челик; Димензија : 45 х 45 х 15мм/ 1.8 "х 1.8 " х 0.6"(Л*Х*В). Главна Боја : Црвена, Црна. Ширина на лента : 10мм/ 0,75 "(Анчо де цинта : 10 мм / 0,75' '. Iivverr 2m 6 Ft Метрички Повлече Правило Челична Лента Владетел Мерка Алатка (2 M 6 Ft Метрика Regla ретрактил Regla de acero herramienta de medicijonone страна на лентата е метрички, се движат од 0 до 200cm.Повлекување, лентата автоматски ќе се повлече на случајот.Он ладо де ла синта ес метрико, варија де 0 а 200 см. Ретрактил, la cinta se retraera automaticamente envel estuche.

Кон својствата

Производи во категоријата