Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Имате простор Лагос 36 “полица за слика за дневна соба декор, канцелариски декор и украси за кујна во кујна, бел сет од 2

Имате простор Лагос 36 “полица за слика за дневна соба декор, канцелариски декор и украси за кујна во кујна, бел сет од 2

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Лесен материјал : Имате простор од дрвени wallидни полици во Лагос изградени со трајно дрво за долготрајна употреба. Лесен материјал : Имате простор од дрвени wallидни полици во Lagos, изградени со трајно дрво за долготрајна употреба. Сите во едно : повеќенаменски полици со повеќенаменски wallидови служат како полици за фото-полици како дел од декор за дневна соба, решетката за зачини во вашата кујна во кујната, или лебдечки книги за книги За wallидот како дел од вашиот канцелариски декор или декор за спална соба во Бохо. Овие полици за прикажување се направени од лесен MDF дрво. Сите во едно : Полиците со повеќенаменски wallидови во Лагос служат како полици со фото-полици како дел од декор за вашата дневна соба, зачин Решетка во вашата кујна за украси на кујната, или лебдечки полици за книги за wallид како дел од вашиот канцелариски декор или декор за спална соба во Бохо. Lagos Ledges не само што ќе истакне украси за дневна соба, туку и ќе ги надградува вашите декор за детска соба како полица за книги, ќе создадете модерен и топол канцелариски декор со колаж со рамки за слики, фигурини и проекти на неа. Со овие полици за книги со бели лебдечки, лесно чувајте ги и прикажете ги вашите рамки за слики, постери, мали фигурини и лажни растенија и што било повеќе по ваш вкус.

Кон својствата

Производи во категоријата