Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Индело отпорни ленти за работа, тешки ленти за отпорност со рачки, ленти за вежбање со сидро на вратата, носење торба, нозе на глуждот за физикална терапија, домашни

Индело отпорни ленти за работа, тешки ленти за отпорност со рачки, ленти за вежбање со сидро на вратата, носење торба, нозе

DEN 495.84
 

Производот е достапен
Достапност

? Сè што ви треба за целосен тренинг - поставени ленти за отпорност на Innelo 16 PC, вклучуваат 6 ленти за отпорност на цевки, 2 ленти за глуждови, 2 рачки, 4 карабини од не'рѓосувачки челик, сидро од 1 врата, 1 заштитен појас и спортски водич, сите во удобен торба за тота. Вежбајте во секое време, каде било!. ? Купете со доверба - ИНЕЛО домашни теренски опсези за вежбање се висококвалитетни, преносни и разноврсни. ? Добијте подобар тренинг со природни ленти со латекс - лентите за отпорност на ИНЕЛО се направени од 100% природен латекс, што ги прави потрајни и еластични од другите опсези за вежбање. Ремените на глуждот се одлични за тонирање на нозете, додека жените можат да ги користат лентите за да ги обликуваат колковите, градите и апс за убава крива на телото. Ние гарантираме дека ќе бидете задоволни од вашата набавка и ние нудиме бесплатни приноси и размени во рок од 90 дена ако имате какви било прашања во врска со квалитетот на производот. Ремените на глуждот се одлични за тонирање на нозете, додека жените можат да ги користат лентите за да ги обликуваат колковите, градите и апс за убава крива на телото. Вежбајте во секое време, каде било!. Ако бендовите се скршат, ве молиме контактирајте не веднаш за бесплатна замена. Можете да купите со доверба!. ? Тон целото тело - поставени опсези за тренингот Innelo е совршен за физикална терапија, обука на мускули и согорување на маснотии. ? Купете со доверба - ИНЕЛО домашни теренски опсези за вежбање се висококвалитетни, преносни и разноврсни.

Кон својствата

Производи во категоријата