Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Инјекција обликувана бакарна орев M1.4M1.6m2.5m3m4 бакар инсерти месинг двојно поминување на вграден прицврстувач за прицврстување 100 парчиња

Инјекција обликувана бакарна орев M1.4M1.6m2.5m3m4 бакар инсерти месинг двојно поминување на вграден прицврстувач за прицврстување

DEN 934.40
 

Производот е достапен
Достапност

Големина : M2 x D3.5 x L5. Материјал : бакар. Е прилагодено : да. Број на модел : GB/T809. Тип : Ореви од желади. Injection Molded Copper Nut M1.4 M1.6 M2 M2.5 M3 M4 Copper Inserts Brass Double Pass Knurl Nut Embedded Fastener 100 PCSProduct Parameters Name:Injection Molded Copper Nut Materials : Copper and copper alloys Surface Treatment : Untreated Quanity : 100 Pcs Product Scene Specification :inner diameter X outside diameter X Height About Испорака за ажурирање на бројот за следење : Ако вашиот број за следење не е логистичка информација, бидејќи илјадници парцели испратени до странски земји, логистичките компании не ги ажурираа логистичките информации, ве молиме контактирајте не за прв пат, ве молиме, ве молиме, kindубезно не го отворајте спорот. Ние сме прв пат да го решиме! Време на специфики на предметите : Материјал : Бакарс Прилагодено : ДасМодел Број : GB/T809 Type : Оревци за ореви на Acorn : Metalbooking Origin : Chinacertification на копното : Nonetype : Другиот број : Број на бакар со бакар и бакарна легура : бакар и бакарна легура Модел : M1.4-M6.0standard No. : GB/T809 Product Class : Class Asurface Treation : Без третмани или во заложба : Spot Machining Perfichiation : Nowidth од спротивни страни : Повеќе опции за опции : Повеќе опции Категорија : Клучен орев.

Кон својствата

Производи во категоријата