Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Инјен Технологија СП2092П Полиран Мега Овен Краток Овен Систем За Внесување

Инјен Технологија СП2092П Полиран Мега Овен Краток Овен Систем За Внесување

DEN 192.00
 

Производот е достапен
Достапност

Дизајниран користејќи го патентираниот процес На Mr Технологија На Injen за најголеми придобивки од коњски сили и вртежен момент, додека одржува фабрички безбеден сооднос воздух/гориво. Воздушна квалитетна алуминиумска конструкција за заштеда на тежина и подобрување на отпорноста на корозија. ТИГ заварени хардвер и адаптери за максимална директно. Изграден од хируршка памучна газа елементот на филтерот доаѓа прецизно подмачкан за да одржува постојан проток на воздух и да спречи пречки во системот за внесување. Поддржан од ограничената доживотна гаранција На Injen Technology.

Кон својствата

Производи во категоријата