Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ingersoll Rand 93LA1 пневматски копач, 2,5-инчен мозочен удар, држач за заклучување, користи додатоци од 7/8-инчи X 3-1/4-инчи

Ingersoll Rand 93LA1 пневматски копач, 2,5-инчен мозочен удар, држач за заклучување, користи додатоци од 7/8-инчи X 3-1/4-инчи

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Со краток, моќен мозочен удар од 2,5 инчи и повеќе конфигурации на располагање, можете брзо и лесно да го отстраните материјалот. Пристап : Во серијата 93 се карактеризираат со пригушувач на затегнување за максимална прецизност, во комбинација со рачка во форма Д за да се овозможи пристап до построги простори.

Кон својствата

Производи во категоријата