Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
INOOMP 1 Поставете Рачен Зафат Топка Кревање Тежина Гира Зафат Топка И Држач За Гира Сет Фитнес Зафат Топка Тегови Решетка Рака Алатка За Вежбање Спортски Производи

INOOMP 1 Поставете Рачен Зафат Топка Кревање Тежина Гира Зафат Топка И Држач За Гира Сет Фитнес Зафат Топка Тегови Решетка Рака

DEN 1563.20
 

Производот е достапен
Достапност

- Боја : Жолта. - Материјал : КОМПЈУТЕР, Железо, Челик. - Доаѓа со рачна топка, држач за гира и челична кука. - Топката против лизгање на површината дава удобно чувство на раката. Главно се користи за вежбање рака, прст, зглоб, стомачни мускули, погоден за фитнес опрема, спортски трендови, фитнес и тело, самоодбрана на боречки вештини. Серијата за држење за раце со тешки рачки беше развиена за спортисти кои сакаат да ја преземат обуката за нивната сила на зафат. - Големина Топката : Прибл. Пакет Вклучувајќи 1 х рачна топка 1 х држач за гира 1 х челична кука. Топката против лизгање на површината дава удобно чувство на раката. Опис сакате да развиете сериозна сила и овие рачки за раце се тука да помогнат. - Серијата за држење за раце со тешки рачки беше развиена за спортисти кои сакаат да ја преземат обуката за нивната сила на зафат. - Оваа фитнес опрема е лесна инсталација и лесно одвојување. - Заграда Со Големина На Гира : Прибл. - Главно се користи за вежбање рака, прст, зглоб, стомачни мускули, погоден за фитнес опрема, спортски трендови, фитнес и тело, самоодбрана на боречки вештини. Доаѓа со рачна топка, држач за гира и челична кука.- Големина : 7, 2Х7, 2Х7, 2СМ.

Кон својствата

Производи во категоријата