Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Интел Корп. Бх806736152 Ксеон Голд 6152 Процесор

Интел Корп. Бх806736152 Ксеон Голд 6152 Процесор

DEN 5456.00
 

Производот е достапен
Достапност

Овој реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов. Процесот на реновирање вклучува тестирање на функционалноста, основно чистење, инспекција и препакување. Производот бродови со сите релевантни додатоци, и може да пристигне во генеричка кутија. Интел ксеон голд 6152, 22С, 2.1 Гхз, 30.25 МБ кеш, ДДР4 до 2666 Мхз, 140В ТДП, сокет ФК-ЛГА14.

Кон својствата

Производи во категоријата