Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ИПЕТБООМ домашни гаџети домашни гаџети wallидни полици монтирани полици за кабел за кабел без дупчење, организатор на полици за домашни полици за места за веб -камер?

ИПЕТБООМ домашни гаџети домашни гаџети wallидни полици монтирани полици за кабел за кабел без дупчење, организатор на полици

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Едноставно склопување, удобна инсталација, убава и практична. - Складирање на неред и одличен помошник за сортирање на мали предмети. Функционално е, но изгледа одлично.77in -Конструирано со пластичен материјал, ова е безбедно и може да биде со доверба. Капацитет на лежиште, нема потреба да се грижите за паѓање, скршени проблеми. Едноставно склопување, удобна инсталација, убава и практична. - Капацитет на лежиште, нема потреба да се грижите за паѓање, скршени проблеми. Едноставно склопување, удобна инсталација, убава и практична.Складирање на неред и одличен помошник за сортирање на мали предмети. Конструирано со пластичен материјал, ова е безбедно и може да биде со доверба. Можете да прикажете секакви мали работи, како што се растенија, свеќи, парфем на вашиот излез. Функционално е, но изгледа одлично. Карактеристики -Која : Греј -Материјал : ABS -големина : 20. - Има широк спектар на апликации и е и лична употреба и како подарок. Опис Направен од издржлив и ABS материјал, оваа решетка за излез за проширување е да го проширите вашиот простор за складирање. Можете да прикажете секакви мали работи, како што се растенија, свеќи, парфем на вашиот излез.

Кон својствата

Производи во категоријата