Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ipow Удобно Седиште За Велосипеди За Жени или Мажи, Замена На Седло За Велосипеди Поместена Мека Мемориска Пена Со Висока Густина Со Двојни Гумени Топчиња Што Апсорб?

Ipow Удобно Седиште За Велосипеди За Жени или Мажи, Замена На Седло За Велосипеди Поместена Мека Мемориска Пена Со Висока Густина

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

ВОДООТПОРНА, ОТПОРНА НА АБЕЊЕ - површината на ова седло за велосипеди е изработена од врвна вештачка кожа, која нема лесно да се деградира под сончева светлина како другите пвц материјали и целосно водоотпорна за секојдневно врнење. Тоа е многу удобно, ајде да се држиме подалеку од болка!. Можете да го користите долго време, апсолутно вреди да се купува!. Не како многу тркачки седишта за велосипеди-супер тесни и тврди, не се погодни за возење на долги растојанија, седлото за велосипеди IPOW е дизајнирано за удобно возење, ве држи подалеку од болка долго време возење. БЕЗБЕДНО ВОЗЕЊЕ, БЕЗГРИЖНИ НАБАВКИ-Специјалната додадена црвена предупредувачка лента ја подобрува безбедноста на велосипедистот за време на ноќното возење. Добри перформанси на запечатување.

Кон својствата

Производи во категоријата