Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
иппу стапчиња за јадење направени во јапонија касуми 23см

иппу стапчиња за јадење направени во јапонија касуми 23см

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Големина : Прибл. 9,1 инчи (23. Тежина На Производот : Прибл. 1.2 мл (35. Тело : Сваровски, природно дрво, лак. Произведено Во Јапонија. Поради природата на природното дрво, големината и тежината може малку да се разликуваат. Големина : Прибл. 9,1 инчи (23. Тежина На Производот : Прибл. 1.2 мл (35. Тело : Сваровски, природно дрво, лак. Произведено Во Јапонија. Поради природата на природното дрво, големината и тежината може малку да се разликуваат.

Кон својствата

Производи во категоријата