Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Irdfwh 10 четки постави комплетни четки за прикривање четка за четка за четка лабава прашок четка за очи за очи за очи

Irdfwh 10 четки постави комплетни четки за прикривање четка за четка за четка лабава прашок четка за очи за очи за очи

DEN 760.00
 

Производот е достапен
Достапност

Лесно за чување и носење, совршено за патување. Додадете свежа боја на лицето. Комплетот за четки за шминка ги вклучува сите сенки за очите, очите, веѓите, темелите, руменило, темелите и усните. Направете ја косата или лицето. Погодно за сите погледи на шминка и типови на кожа, може да направи разлика. Како подарок за себе/семејство/пријатели. Лесно за чување и носење, совршено за патување. Додадете свежа боја на лицето. Комплетот за четки за шминка ги вклучува сите сенки за очите, очите, веѓите, темелите, руменило, темелите и усните. Направете ја косата или лицето. Погодно за сите погледи на шминка и типови на кожа, може да направи разлика. Како подарок за себе/семејство/пријатели.

Кон својствата

Производи во категоријата